NIX Solutions: Фреймворки для розробки веб-додатків

Для створення складних у технічному плані проектів потрібні веб-фреймворки. Ці програмні продукти містять всі необхідні базові модулі, на їх основі далі створюються специфічні компоненти. При використанні фреймворків та їх можливостей, зростає швидкість розробки сайтів та додатків, підвищується продуктивність.

NIX Solutions

Переваги фреймворк-платформи

Для отримання найшвидшого та якісного результату IT-розробники користуються веб-фреймворками. Це – економічно вигідно порівняно з тим, якщо розпочинати роботу з нуля. Без фреймворк-платформи можна обійтися тільки при написанні дуже простих програм, які не вимагатимуть подальших доробок та оптимізації.

Порівняно з іншими платформами такими, як SaaS, CMS, а також CMF, фреймворки є найбільш ефективними в роботі, що відрізняється ускладненою бізнес-логікою, але й коштуватиме послуг вище.

Серед фреймворків та технічних переваг також:

  • сайти та додатки легше супроводжується та доопрацьовується;
  • спрощується проектування;
  • є безліч функціональних можливостей.

До мінусів слід віднести: більш тривалі терміни розробки, розуміння бізнес-процесів.

Що вибрати: фреймворки або CMS

Веб-розробку можна зробити на базі як фреймворку, так і CMS, використовуються й інші платформи. Вибір залежить також і від економічних критеріїв та фінансових можливостей. Для нескладних проектів використовують найчастіше коробчастого типу CMS, найскладніші розробки ведуться на фреймворках.

Веб-додатки з підвищеною швидкістю, захистом та стабільністю виробляються на платформах Ruby on Rails, RoR, Рейки. На останніх розроблено багато відомих сайтів.

До популярних платформ можна віднести ASP.NET (ASP.NET MVC) та .Net Framework. Ці платформи поширені у сфері розробки внутрікорпоративних продуктів. Знайти NET-програміста, який працює на цій платформі, непросто. Ця технологія досить дорога, оскільки вимагає встановлення програмного забезпечення від Microsoft.

IT-команда NIX Solutions займається розробкою програм кроссплатформенного типу на програмній платформі .NET Framework, яка підходить для різних мов програмування. Це запатентована технологія Microsoft. .NET дозволяє програмістам створювати проекти різних типів. Якщо вам потрібно створити веб-сайт, зверніться до спеціалістів NIX Solutions. Фахівці NIX готові взяти на себе розробку мобільних додатків та технічну підтримку. Відгуки про команду можна знайти на сторінці NIX Solutions reviews.