NIXSolutions: 5 причин, чому варто використовувати .NET Framework

Ви хочете підняти свій бізнес на новий рівень, підвищивши кількість відвідувачів вашого сайту? Ваш сайт – це перше, що бачать користувачі. Вибір фреймворку, який допоможе вам створювати ваші веб-сайти, зараз став важливим завданням. Microsoft .NET Framework — це технологія, яка може розробляти веб-сайти та веб-додатки, допомагаючи бізнесу досягти своєї мети. Він допомагає розробляти динамічні та високоякісні програми, які є ефективними та продуктивними. Завдяки своїй найкращій спроможності відповідати вимогам ринку, Microsoft .NET допоможе вам створювати масштабовані програми.

NIX Solutions, NIXsolutions,

Отже, легко сказати, що .NET є однією з найкращих платформ, якими користуються всі технологічні компанії. Це не тільки полегшує вашу роботу, поєднуючи структуру MVC і веб-API, але й допомагає повністю модифікувати та надавати високоякісні функції, які допомагають у створенні API.

Отже, виникає питання, з яких причин слід  вибрати технологію .NET? Чим він кращий за решту варіантів? Чому він все ще на вершині списку Frameworks? У цій статті команда NIXSolutions дасть всі відповіді.

1. Незалежність від платформи

.NET допомагає розробити будь-який тип програми на будь-якій платформі. Він дуже гнучкий і підтримує всі платформи. Мобільні програми, створені за допомогою .NET, допоможуть усім розробникам у підтримці кількох операційних систем, таких як Windows, Android, iOS тощо.

2. Підтримка та розвиток мови

.NET підтримує близько 44 мов, і ви отримуєте абсолютну свободу вибору мови, яку бажаєте використовувати для програми. Однією з переваг є те, що розробка .NET є швидким процесом і має бібліотечні класи, що надають ресурси для розробки програм.

3. 4 особливості

.NET називають надійною платформою через чотири особливості. .NET допомагає аутсорсинговим розробникам ПЗ з максимальною безпекою, надійністю, масштабованістю та сумісністю.

4. Краща продуктивність

.NET відомий своєю надійністю та швидкістю. Процес компіляції характеризується кращою продуктивністю та швидкістю. Найкраще в тому, що формуються чутливі результати.

5. Вартість

Важливим фактором, який необхідно враховувати, є економічна ефективність. .NET побудовано з підтримкою IDE від Microsoft, яку ми всі знаємо як VS express. Отже, для початківців це підходящий вибір у тому випадку, якщо ви шукаєте щось складне.